Havalandırma Firması, Havalandırma Sistemleri, Havalandırma Çeşitleri

Genkar Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri

Sac Kaplama Boru Tesisat İzolasyonu

Sac Kaplama Boru Tesisat İzolasyonu

Sac Kaplama Nedir Sac Kaplama ve Boru Yalıtım Sistemleri

Endüstriyel tesisin ürettiği enerji, kullanım alanına borularla iletilir. Bu borular binanın içinde ve dışında çeşitli hacimlerden geçer. Yalıtımsız borularda bu transfer sırasında ısı kaybı/kazanımı olur.

Borular istenilen özelliklere sahip izolasyon malzemeleri (cam yünü, taşyünü, klima hortumları vb.) ile yalıtılmalıdır. Ancak bu yeterli değildir. Yalıtımın geçtiği alandaki koşullardan (örn. sıcak/soğuk, yağmur/güneş) korunmak için sac üzeri örtülmelidir. Çünkü bu diğer izolasyonları anlamsız kılıyor. Baştan sona çizgiler dikkatlice ayrılmalıdır.

Boru Sac Kaplama Kullanım Alanları

Sac boru kaplamaları sadece yalıtım örtüsünü ve ısı taşıyıcının kendisini korumak için değil, aynı zamanda ısı ve enerji kayıplarını optimize etmek için de kullanılır. Kaplama, boruları mekanik şoktan korur ve yalıtım yüzeylerinde yoğuşma oluşmasını önler. Ayrıca metal boru kaplaması kimyasallara karşı dayanıklıdır. Tüm bu özellikler, sisteminizin hizmet ömrü boyunca tutarlı bir şekilde çalışmasını sağlar. Sac borular her türlü inşaat, inşaat ve onarım sistemlerinde kullanılabilir.

Tees, Düz bölümler, Dirsekler (üç, dört ve beş segment), Koniler, Uç kapakları, Isı yalıtım kutuları

 

Tesisat Boru İzolasyonu

Kazan Dairesi Tesisat İzolasyonu

Chiller Boru Hatları İzolasyonu

Boru Tesisatı İzolasyonu

Basınçlı Buhar Hatları

Yangın ve Hidrant Hatları İzolasyonuBoru Sac Kaplama Çeşitleri ve Modelleri

Korozyon Koruması: Bileşenler ve metal yüzeyler arasında bir bariyer oluşturur. Hava, su ve diğer pas önleyicilerin metalle temasını engeller. Bu nedenle, korozyon koruması sağlar ve gelecekteki sorunları büyük ölçüde azaltır.

Dayanıklılık: Boru şeklindeki sac kaplama çözümlerimiz, geleneksel boya uygulamalarından daha zorlu koşullara dayanabilir. Sac borular çizilmeye ve saldırılara karşı dayanıklıdır ve çoğu durumda 10 yıl garantilidir.

Hızlı İşleme: Geleneksel boyamanın aksine, sac kaplamanın kurumasını beklemek zorunda değilsiniz. Bu, çok hızlı bir şekilde kaplanabileceği, bitirilebileceği ve size teslim edilebileceği anlamına gelir.

Çevre dostu: Boru şeklindeki sac kaplamalar solvent içermez ve çok az (bazen hiç) organik bileşik (VOC) yayar. Bu nedenle çevreye zarar vermez. Uzun vadede, kaplamanın ömrü azalacak veya bazı durumlarda yeniden kaplama ihtiyacını ortadan kaldıracaktır. 

 

Her türlü tesisat borularının izolasyon ve yalıtımları kaliteli ve garantili olarak yapılmaktadır. Üstelik ekonomik fiyatlar ve uygun ödeme seçenekleri ile.

 


Aramalar : tesisat boru izolasyonu, tesisat boruları, yalıtım ürünleri, genkar havalandırma sistemleri, havalandırma ürünleri, havanlandırma imalatı, havalandırma ekipmanları,


Havalandırma Sistemleri - 1 Tesisat Saç Kaplama Sistemleri
Havalandırma Sistemleri - 2 Tesisat Saç Kaplama Sistemleri
Havalandırma Sistemleri - 3 Tesisat Saç Kaplama Sistemleri
Havalandırma Sistemleri - 4 Tesisat Saç Kaplama Sistemleri
Havalandırma Sistemleri - 5 Tesisat Saç Kaplama Sistemleri
Havalandırma Sistemleri - 6 Tesisat Saç Kaplama Sistemleri
Havalandırma Sistemleri - 7 Tesisat Saç Kaplama Sistemleri
Havalandırma Sistemleri - 8 Tesisat Saç Kaplama Sistemleri
Havalandırma Sistemleri - 9 Tesisat Saç Kaplama Sistemleri
Havalandırma Sistemleri - 10 Tesisat Saç Kaplama Sistemleri
Havalandırma Sistemleri - 11 Tesisat Saç Kaplama Sistemleri
Havalandırma Sistemleri - 12 Tesisat Saç Kaplama Sistemleri