Havalandırma Firması, Havalandırma Sistemleri, Havalandırma Çeşitleri

Genkar Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri

GENKAR HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

GENKAR Havalandırma; Klima Santralleri, Hava Kanalları, tesisat izolasyonu, kanal izolasyonu, , Menfez, Endüstriyel Aspiratör, Flanşlı Hava Kanalı, havalandırma kanalı ekipmanları, Hücreli Aspiratörler konularında proje, taahhüt ve imalat konularında müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Genkar Havalandırma, sanayi tesislerinde, işletmelerde, endüstriyel alanlarda ve özel yaşam alanlarında ısıtma soğutma ve havalandırma konularında koşulsuz müşteri memmuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir. Konusunda uzman teknik personeli ve mühendisleri, teknolojiyi yakından takip eden ve sürekli geliştirilen alt yapısı, imalata yönelik olarak havalandırma ve klima ekipmanları konusunda havalandırma üretim yapan tesisleri ile GENKAR Klima rakiplerinden farklı ve müşteri odaklı çalışan çözüm ortağınızdır.

Endüstriyel havalandırma, soğutma ısıtma vb konuların anahtar teslim proje ve taahhüt işlerini yürüten firmamız, havalandırma ekipmanları üretimi ile hem kendi müşterilerine hizmet vermektedir hem de piyasaya ekipman üretmektedir. Üretilen Ürünler Türkiye ve Dünya Standartlarına sahip olup kalitesi üst seviye ürünlerdir.

GENKAR HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

Misyonumuz

Müşteri odaklı havalandırma sistemleri alanında çözüm sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmak. En kısa sürede ve en etkin hizmeti vermek, Müşterilerimize destek olmak Markamıza duyulan güveni sürdürmek,

Vizyonumuz

Havalandırma ve İklimlendirme, sektöründe müşterilerimizi geleceğe taşıyan en iyi fiyat politikası en iyi hizmet anlayışı ve en doğru adres olma bilinci iyi daima sürdürülebilirliği sağlamak uygun tekniğini uygulamak uygun ekonomik fiyatı sunmak.