Havalandırma Firması, Havalandırma Sistemleri, Havalandırma Çeşitleri

Genkar Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri

Alışveriş Merkezi Havalandırma Sistemleri

Alışveriş Merkezi Havalandırma Sistemleri

AVM’lerde Kullanılan Havalandırma Sistemin Kurulum ve Montaj Uygulamaları

Havalandırma sistemleri İnsanların soluduğu havanın kalitesini arttırmak ve daha yaşanılabilir bir ortam sunmak için etkili bir çözümdür. Alışveriş merkezleri, büyük ve orta ölçekli şehirlerde yer alan, gün içinde birçok kişinin uğrak yeri olan, yapıları ve kalabalık çalışan nüfusu nedeniyle çok sayıda mağazadan oluşan, binlerce metrekareyi kaplayan büyük satış mağazalarıdır. Bu merkezler yemek yeme, aktivite, sinema ve eğlence, alışveriş gibi pek çok olanak sunduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. Birçok insanın bir araya geldiği ve genellikle kapalı alan olarak tasarlandığı alışveriş merkezlerinde kullanılan havalandırma sistemleri oldukça önemlidir. Alışveriş merkezleri gibi karakteristik yapılarda havalandırma seçimi ve uygulamasında aşağıdaki noktalara özellikle dikkat edilmelidir.

Alışveriş Merkezlerinde Havalandırma Sistemlerinin Avantajları;
• Sürekli olarak taze hava sağlanması,
• Ortam havasının kalitesini arttırmak,
• Daha yaşanılabilir bir ortam sunması,
• Sıcaklık ve nemin konfor seviyesinde tutulması

AVM ve mağazalarda müşterilerin iyi bir alışveriş deneyimi yaşaması için mekanda havanın doğru dağıtılması büyük önem taşır. AVM ve mağazaların havalandırma, ısıtma ve soğutma uygulamalarında tekstil kanal sistemini tercih ederek hem yüksek tasarruf sağlayabilir hem de alandaki bireyler için en yüksek seviyede iç mekan hava konforu sunabilirsiniz.


Aramalar : alışveriş merkezi havalandırma sistemleri, alışveriş merkezi havalandırma çeşitleri, alışveriş merkezi havalandırma fiyatları, avm havaladırma hizmetleri,