Havalandırma Firması, Havalandırma Sistemleri, Havalandırma Çeşitleri

Genkar Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri

Hastaneler İçin Havalandırma Sistemleri

Hastaneler İçin Havalandırma Sistemleri

Hastane Havalandırma Sistemleri Projelendirme ve Kurulum Montaj Hizmetleri

Hastaneler günlük yaşamda en çok ziyaret edilen ortamlardan biridir ve günümüzde 7 ile 70 yaş arası birçok kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Hastaneye gelen ziyaretçi sayısı oldukça fazla, giriş çıkışlar sabit, hijyen ve oksijen açısından sürekli dikkat ve kontrole ihtiyaç var. Hastaneler sadece hastalar için değil, aynı zamanda hastalarla birlikte yaşayan personel ve refakatçiler için de konaklama sağlar.

Hastalar dışında konaklama sağlayan işçiler ve refaketçilerin de hastane havasında fazlasıyla mikrop ve virüslerden etkilenme imkanı bulunmaktadır. Havada dolaşan mikrop ve virüslerden hastanede çalışan işçiler ve konaklama yapan refaketçilerin etkilenmemesi adına Hastane Havalandırma Sistemleri bu bölümlerde etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Bu Sistemler, belki gün içerisinde binlerce hastaya ve ziyaretçiye temiz hava ve oksijen imkanı sağlamaktadır.

Hastane Havalandırma Sisteminin Çalışma Şekli

Havalandırma sistemi kurulmasının nedeni, hastanede kirli havayı arındırmak ve temiz hava sirkülasyonunu sağlamaktır. Bu sistemler odadaki havayı sirküle ederek kirli havanın dışarıya atılmasını sağlar. Dışarıdan alınan temiz havanın hastane ortamına aktarılmasını sağlarken, kirli havanın da dışarıya atılmasını sağlamak. Bunun yanı sıra hastane havalandırma sistemleri bakteri ve virüslerin yanı sıra ortamdaki tozlu ve kirli havayı da temizleyerek bulundukları alanların temiz ve kirli havadan arındırılmasını sağlar.

Havalandırma sistemleri sadece hastanelerde değil birçok alanda ve farklı bölümlerde havalandırmanın gerekli olduğu tüm alanlarda kullanılmaktadır.

Genkar havalandırma sistemlerinde uzman bir ekibe sahibiz. Uygun ödeme planlarının yanı sıra güçlü referanslarımız da bulunmaktadır. Sizin için en etkili ve uzun ömürlü hastane havalandırma sistemi çözümlerini buluyor ve uyguluyoruz. Aynı zamanda sisteminizin garanti kapsamında en uzun süre dayanmasını sağlamak için düzenli bakımlarınızı da üstleniyoruz. 

Hastane Havalandırma Sistemleri 'nin Faydaları Sıralama ;

_ Kurulduğu ortama her dakika, her saniye temiz hava girişini sağlamak.
_ Kurulduğu ortamın havasını belirli periyotlarda, belli bir süre kadar yenilemek
_ Kurulduğu mahalde bulunan pis gazları havalandırma yolu ile dışarıya tahliye ederek yangın çıkma durumlarında patlama risklerine karşı önlem alıp korumak.
_ Ortamdaki sıcaklık ve nem kontrolünün konfor seviyesinde tutulmasını sağlamak.
_ Kirleticilerin ortadan kaldırılması veya azaltılması
_ Kurulduğu ortamda pis kokuların ve istenmeyen hava akımlarının oluşmasını engellemek.

 

 


Aramalar : hastane havalandırma sistemleri, hastane havalandırma sistemleri bakım onarım, hastane havalandırma sistemleri çeşitleri, hastane havalandırma sistemleri firması,