Havalandırma Firması, Havalandırma Sistemleri, Havalandırma Çeşitleri

Genkar Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri

Gofrajlı Hava Kanalı İmalatı

Gofrajlı Hava Kanalı İmalatı

Gofrajlı Hava Kanalı İmalatı Yapıyoruz

Havalandırma kanalı havalandırma sistemleri ve endüstriyel ve sivil bina iklimlendirme sistemleri. Bu özellik hava sirkülasyonu sağlar ve zararlı gazların konsantrasyonunu azaltır. Farklı malzemelere göre havalandırma kanalları arasında çelik kanallar (sıradan çelik), galvanizli çelik (galvanizli demir), paslanmaz çelik kanallar, cam elyaf takviyeli plastik kanallar, plastik kanallar, kompozit kanallar, renkli çelik yalıtım levhası kanalları, çift taraflı alüminyum yalıtım Kanalı bulunur.  yapışkan kaplama.

Kare Hava Kanalı

Genelde büyük yapılarda kullanılan bu hava kanalları ile ciddi derecede hava gereksinimi gerektiren, temiz ve kirli havanın ortama taşınmasını veya atılmasını sağlar.


Spiro Hava Kanalı

Macan spiro hava kanalları, spiro international orjinal kanal makinalarında imal edilmektedir. İstenilen ölçülerde üretim yapılır. Modern tasarımlara uyum sağlar.


Prizmatik Hava Kanalı

Galvaniz, paslanmaz veya alüminyum levha ve yüksek mukavemetli, sızdırmaz özellikli flanş ve köşe parçaları ile imal edilir.


Esnek Hava Kanalı

Yüksek mekanik mukavemet uygulamalar için, özel olarak dizayn edilmiş, serbest geçiş noktalarında kullanılan çok amaçlı bir hava kanalıdır.


Elips Hava Kanalı

TSE standartlarına uygun, Kot problemi olan mimarilerde ideal ve estetik çözümler sunar. C sınıfı sızdırmazlık sağlar.


Gofrajlı Hava Kanalı

20 veya 30 mm kalınlığında yüksek yoğunluklu poliüretan plakaların her iki yüzeyine 80 mikron kalınlıkta alüminyum malzeme ile kaplıdır.


DKP Sac Siyah Hava Kanalı

1,2mm - 8mm arası kalınlıklardaki saclardan kaynaklı olarak üretilir. Kanal boyları 1m. ile 1,5m. arasında değişir.


Jet Kep

Cihaz atışlarında kullanılan, dikey atışlı, dış ortamdan su vb. madde girişlerini engelleyen uygulamadır.

 

 


Aramalar : gofrajlı hava kanalı imalatı, izolasyon malzemesi, genkar havalandırma sistemleri, havalandırma ürünleri, havanlandırma imalatı, havalandırma ekipmanları,