Havalandırma Firması, Havalandırma Sistemleri, Havalandırma Çeşitleri

Genkar Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri

Okul ve Otel Havalandırma Sistemleri

Okul ve Otel Havalandırma Sistemleri

Okullar İçin Havalandırma Sistemleri Kurulumu

Okul, özel ve kamu eğitim kurumlarının hava almayan bölümleri olan; spor salonu, oyun odaları, kütüphane, soyunma odaları, mutfak, kantin ve yatakhane bölümlerinde okul havalandırma sisteminin kurulması gerekmektedir. Okul havalandırması okul içerisinde bulunan öğrencilerin ortam kalitesinin artmasını sağlarken aynı zamanda alanın verimliliğinde yükselişe de sebep olmaktadır. Firmamızın kaliteli hizmet farkı ile okul havalandırmalarını bütçe dostu fiyatlarla sizlerin hizmetine sunmaktayız. Pek çok öğrencinin olumsuz etkilenmesini sağlayan havasız ortamların engellenmesi için bu sistem oldukça önemlidir. Okul havalandırma hizmeti hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve aklınıza takılan soruların cevabı için firmamız ile iletişime geçebilir profesyonel ekibimizin yardımını alabilirsiniz.

Anaokulları veya Kreşlerin Havalandırılması

Özellikle küçük bireylerin yer aldığı ortamın havasını sürekli tazelenmesi sağlık ve gelişim açısından önemlidir. Anaokulu gibi yerlerde havaya karışan tozların çocuklar tarafından solunması nedeniyle birtakım rahatsızlıkların ortaya çıkması muhtemeldir. Bunların engellenmesi açısından anaokulu sınıfları ve kreş gibi yerlerin havalandırma sistemlerine sahip olmasına önem verilmelidir.

Oteller İçin Havalandırma Sistemleri Kurulumu

Otellere havalandırma sistemlerini uygulama için Genkar Havalandırma uzman ekibimiz yerinde keşif yaparak mekâna uygun havalandırma sistemlerini seçmektedir. Havalandırma sistemlerinin bakım ve onarım hizmeti de vermekteyiz.

Oteller her ne amaçla kullanılıyor olursa olsun genellikle büyük ve kompleks yapılar olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyun alanlarından restoran bölümlerine, havuz ve spa merkezlerinden toplantı salonlarına varan çeşitli alanlara sahip olan oteller birden fazla sistem ile idare edilmektedir.

Otellerde havalandırma sistemleri, iklimlendirme sistemleri, temizlik sistemleri ve iletişim sistemleri sıklıkla kullanılan sistemlerdir. Bu sistemlerden en ön plana çıkanı ise tüm otelde gerçekleştirilen hava temizleme faaliyetini içeren havalandırma sistemleridir. Otel tesisleri, iklimlendirilecek alana, tesisin kullanımına ve kompleks içindeki dağılıma bağlı olarak farklı iklimlendirme ihtiyaçlarına sahiptir.

 

 


Aramalar : otel havalandırma sistemleri, otel havalandırma bakım, otel havalandirma sistemleri çeşitleri, okul havalandırma sistemleri, okul havalandirma sistemleri çeşitleri,