Havalandırma Firması, Havalandırma Sistemleri, Havalandırma Çeşitleri

Genkar Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri

Menfezler Hava Üfleme Kanalları

Menfezler Hava Üfleme Kanalları

Menfezler, hava üfleme kanalları

Hava üfleme kanallarında kullanılan toplayıcı menfezler özel çekilmiş alüminyum profilden imal edilmektedir. Aerodinamik yapıya sahip kanatlar el ile rahatlıkla ayarlanabilmektedir. Elektrostatik fırın boya ile istenilen renge boyanabilir. Damperli ve dampersiz tipleri mevcuttur. Damperler paralel veya zıt kanatlı olarak imal edilir. Menfez Kanatları el veya tornavida benzeri bir alet yardımı ile kolayca ayarlanarak, hava emişi yönlendirilir.

Fan coil ve cihaz emişlerinde, 60*60 cm karolajlı asma tavanlarda kullanılmak üzere, tırnaklı dar kasa alüminyum profil ve özel kesilmiş alüminyum saçtan imal edilmektedir. loksal, analog veya elektrostatik fırın boyalı olarak kullanılabilir. Fırın boya rengi RAL toz boya katalogundan belirlenir.

Hava üfleme kanallarında kullanılan dağıtıcı menfezler özel çekilmiş alüminyum profilden imal edilmektedir. Aerodinamik yapıya sahip kanatlar el ile rahatlıkla ayarlanabilmektedir. Elektrostatik fırın boya ile istenilen renge boyanabilir. Damperli ve dampersiz tipleri mevcuttur. Damperler paralel veya zıt kanatlı olarak imal edilir.

Haddelenmiş alüminyum profilden imal edilmektedir.Tersine konmuş olan V kanatlar doğal hava sirkülasyonu sağlarken, görüntü ve ışık engelleyici görevi de görür. Bitişik oda duvarlarında ve kapılarda kullanılır.

Tek kanatlı menfez, çift sıra kanatlı menfez, tek sıra kanatlı dairesel menfez, kare petek menfez, kare petek kasalı menfez, çift sıra kanatlı menfez, kanla menfezi, lineer menfez, sabit kanatlı menfez.

Menfez Çeşitleri

Toplayıcı Menfezler

Dağıtıcı Menfezler

Transfer Menfezleri

Kare Petek Menfezler

Aramalar : menfezler hava üfleme kanalları, genkar havalandırma sistemleri, havalandırma ürünleri, havanlandırma imalatı, havalandırma ekipmanları,