Menfezler

Menfezler, hava üfleme kanalları

Menfezler, menfez çeşitleri, menfez modelleriHava üfleme kanallarında kullanılan toplayıcı menfezler özel çekilmiş alüminyum profilden imal edilmektedir. Aerodinamik yapıya sahip kanatlar el ile rahatlıkla ayarlanabilmektedir. Elektrostatik fırın boya ile istenilen renge boyanabilir. Damperli ve dampersiz tipleri mevcuttur. Damperler paralel veya zıt kanatlı olarak imal edilir. Menfez Kanatları el veya tornavida benzeri bir alet yardımı ile kolayca ayarlanarak, hava emişi yönlendirilir.

Menfezler, menfez çeşitleri, menfez modelleriFan coil ve cihaz emişlerinde, 60*60 cm karolajlı asma tavanlarda kullanılmak üzere, tırnaklı dar kasa alüminyum profil ve özel kesilmiş alüminyum saçtan imal edilmektedir. loksal, analog veya elektrostatik fırın boyalı olarak kullanılabilir. Fırın boya rengi RAL toz boya katalogundan belirlenir.

Hava üfleme kanallarında kullanılan dağıtıcı menfezler özel çekilmiş alüminyum profilden imal edilmektedir. Aerodinamik yapıya sahip kanatlarMenfezler, menfez çeşitleri, menfez modelleri el ile rahatlıkla ayarlanabilmektedir. Elektrostatik fırın boya ile istenilen renge boyanabilir. Damperli ve dampersiz tipleri mevcuttur. Damperler paralel veya zıt kanatlı olarak imal edilir.

Haddelenmiş alüminyum profilden imal edilmektedir.Tersine konmuş olan V kanatlar doğal hava sirkülasyonu sağlarken, görüntü ve ışık engelleyici görevi de görür. Menfezler, menfez çeşitleri, menfez modelleriBitişik oda duvarlarında ve kapılarda kullanılır.

Tek kanatlı menfez, çift sıra kanatlı menfez, tek sıra kanatlı dairesel menfez, kare petek menfez, kare petek kasalı menfez, çift sıra kanatlı menfez, kanla menfezi, lineer menfez, sabit kanatlı menfez.

Menfez Çeşitleri

  • Toplayıcı Menfezler
  • Dağıtıcı Menfezler
  • Transfer Menfezleri
  • Kare Petek Menfezler